100K Çok Turlu Trimpot (Yatık) - 3006P-104
Marka : Robolink
Sku : RLB2E01-0104
6.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%71
27,00 TL
7,80 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Özellikler:
  • Model: 3006P-104
  • Direnç: 100K Ohm
  • Anma Gücü: 750 mW (3/4 W)
  • Tolerans: ±10%
  • Trimpot Çeşidi: Çok turlu yatık
  • Tur Sayısı: 15
  • Direnç Değişimi: Lineer
  • Maksimum Dayanım Gerilimi: 500V DC
  • Çalışma Sıcaklığı: -55C ile +125C
  • Boyutlar: 9.53 x 4.83 x 10.03 mm