12V 10A Tek Kontak Röle - HLS-14F1L-DC12V-C
Marka : Helishun
Sku : RLM3C02-2247
57.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%10
77,40 TL
69,00 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Helishun HLS-14F1L Serisi, şeffaf, düşük güç tüketimi ve yüksek hassasiyete sahip tek kontak rölelerdir. 12V ile çalışır 10A yüke kadar dayanır, daha düşük amper değerleri için de kullanımı uygundur. 10A akım değeri geçilmemelidir. 24V için uygun modeli de mevcuttur.
Özellikler:
  • Şeffaf
  • Pin Sayısı: 5 Pin
  • Gerilim: 12V
  • Akım: 10A
  • Kontak Gerilim: 10A 240 V AC / 10A 30 V DC
  • Maksimum Switch Gerilimi: 250 V AC / 110 V DC
hls141f.jpg (42 KB)
Dokümanlar:
Paket İçeriği:
  • 1 x 12V 10A Tek Kontak Röle - HLS-14F1L-DC12V-C
Projenize uygun diğer röle çeşitleri için Röle kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
Voltaj
12V
Röle Tipi
Kontak Röle
Kanal Sayısı
1 Kanal
Pin Sayısı
5 Pin
Akım
10A