12V Kombi Kartı Rölesi - F3AA012E
Marka : Fujitsu
Sku : RLM3D03-2212
34 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%23
53,40 TL
40,80 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
FTR-F3 Serisi, 7mm kalınlığında, yüksek hassasiyete sahip güç röleleridir. 12V ile çalışır 5A yüke kadar dayanır, daha düşük amper değerleri için de kullanımı uygundur. Televizyon güç kaynağı ve sıcaklık kontrolü gibi alanlarda sıkça tercih edilir. 12V Kombi kartları için uygundur. 24V modelleri de mevcuttur.
Özellikler:
  • İnce Tip
  • Pin Sayısı: 4 Pin
  • Gerilim: 12V
  • Akım: 5A
  • Kontak Gerilimi: 250V AC / 30V DC
  • Plastik kapalı yapı
  • RoHS uyumlu
ftr-f3.jpg (59 KB)
Dokümanlar:
Paket İçeriği:
  • 1 x 12V Kombi Kartı Rölesi - F3AA012E
Projenize uygun diğer röle çeşitleri için Röle kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
Voltaj
12V
Röle Tipi
Kontak Röle
Kanal Sayısı
1 Kanal
Pin Sayısı
4 Pin
Akım
5A