12V Küçük Tek Kontak Röle - HK23F-DC12V
Marka : Huike
Sku : RLM3D11-2202
26 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%24
41,40 TL
31,20 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
HK23F Serisi, 12.5 x 7.5 x 10.3 mm boyutlarında ve yüksek hassasiyete sahip röleleridir. 12V ile çalışır 2A yüke kadar dayanır, daha düşük amper değerleri için de kullanımı uygundur. 2A akım değeri geçilmemelidir. Düşük akımlar kullanarak yüksek akım çeken cihazları anahtarlama görevinde kullanılır. 5V ve 24V için uygun modelleri de mevcuttur.
Özellikler:
  • Boyut: 12.5 x 7.5 x 10.3 mm
  • Pin Sayısı: 6 Pin
  • Gerilim: 12V
  • Akım: 2A
  • Plastik kapalı yapı
  • RoHS uyumlu
hk23f.jpg (67 KB)
Dokümanlar:
Paket İçeriği:
  • 1 x 12V Küçük Tek Kontak Röle - HK23F-DC12V
Projenize uygun diğer röle çeşitleri için Röle kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
Voltaj
12V
Röle Tipi
Kontak Röle
Kanal Sayısı
1 Kanal
Pin Sayısı
6 Pin
Akım
2A