2.4 Inch Dwin HMI Display Rezistif Dokunmatik Ekran - DMG32240C024-03WTR
Marka : DWIN
Sku : RLA7A25-1307
929.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%28
1.566,60 TL
1.115,40 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
dwin-24-aciklama.jpg (263 KB)
Genel Özellikler:
  • 2.4 inç ekran boyutu
  • İki Geliştirme Sistemi: DGUS II/TA
  • 10Pin1.0mm FCC bağlantı
  • DWIN DGUS V7.6 GUI ile kolay kodlama
Görüntü Özellikleri:
  • Renk: 18 bit 6R6G6B
  • LCD Tipi: TN, TFT LCD
  • Görüş Açısı: Normal görüş açısı, 70°/70°/50°/70° (Soldan/Sağdan/Yukarıdan/Aşağıdan)
  • Görüntüleme Alanı: 36,7 mm (Genişlik) × 49,0 mm (Yükseklik)
  • Çözünürlük: 320×240 piksel (0°/90°/180°/270°)
  • Parlaklık: 240nit
Dokunmatik Parametreler:
  • Tip: RTP (Dirençli dokunmatik panel)
  • Yapı: İTO filmi + İTO camı
  • Dokunma Modu: Destek noktasına dokun ve sürükle
  • Yüzey Sertliği: 3H
  • Işık Geçirgenliği: %80'in üzerinde
Güç:
  • Güç Gerilimi: 4.5~5.5V, tipik değer 5V
  • Çalışma Akımı: VCC=5V, maksimum arka ışık, 240mA
Arayüz:
  • LCM Arayüzü: FPC40_0.5mm, RGB arayüzü
  • RTP Arayüzü: FPC4_1.0mm
  • CTP Arayüzü: 6Pin_0.5mm, IIC arayüzü
  • Baud Hızı: 3150~3225600bps, tipik değer 115200bps
  • Çıkış Voltajı: Çıkış 1, Iout = -4mA; 3.03.3V / Çıkış 0, Iout = 4mA; 00.3V
  • Giriş Voltajı(RXD): Giriş 1; 2.45.0V / Giriş 0; 00.5V
Kullanıcı Arayüzü:
  • Güç kaynağı ve seri iletişim için 10Pin_1.0mm kilitleme soketi
  • İndirme hızı (tipik değer): 12KByte/s
Diğer Özellikler:
  • Ses: 3V pasif buzzer. Güç: <1W