G5NB-1A-E-24V Omron Röle 24VDC 5A
Marka : Omron
Sku : RLM3B06-2269
29 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%29
49,20 TL
34,80 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
Omron marka G5NB serisi röleleridir. 24V ile çalışır 5A yüke kadar dayanır, daha düşük amper değerleri için de kullanımı uygundur. Kombilerde ateşlemeyi, söndürmeyi, kart üzerinde dolaşan gücü kesmek veya açmak için kullanılabilir. 24V Kombi kartları için uygundur.
Özellikler:
  • Pin Sayısı: 4 Pin
  • Gerilim: 24V
  • Akım: 5A
  • Kontak Gerilimi: 250V AC
  • Boyutlar: 20.5 x 7.2 x 15.3 mm
g5nb.jpg (51 KB)
Dokümanlar:
Paket İçeriği:
  • 1 x G5NB-1A-E-24V Omron Röle 24VDC 5A
Projenize uygun diğer röle çeşitleri için Röle kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
Voltaj
24V
Röle Tipi
Kontak Röle
Kanal Sayısı
1 Kanal
Pin Sayısı
4 Pin
Akım
5A