LJ12A3-4-Z/BX Endüktif Mesafe Sensörü
Marka : Robolink
Sku : RLF30A08-4025
129.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%28
217,80 TL
155,40 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
6-36VDC arasında besleme gerilimi ile 4mm mesafeden Demir / Çelik alaşımları algılayan indüktif bir sensördür. 3D yazıcı uygulamalarında otomatik tabla kalibrasyonu için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Özellikler:
  • Model: LJ12A3-4-Z/BX
  • Besleme voltajı: 6-36VDC
  • Çıkış akımı: 300mA
  • Algılama mesafesi: 4mm
  • Algıladığı madde tipi: Demir / Çelik alaşımları
  • Tip: NPN-NO
  • Çalışma sıcaklığı: -25 to 70 °C
  • Tepki frekansı: 500Hz
  • IP65
  • Çap: 12mm
  • Sensör uzunluğu (L): 64mm