V23092 Tipi 24V Yassı Röle - HF41F-24VDC
Marka : Hongfa
Sku : RLM3C15-2225
159.5 TL + KDV Havale/EFT indirimi: %5
%1
195,00 TL
191,40 TL
Puan kullanımı detayları için tıklayınız
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
V23092 Tipi HF41F Serisi, 5mm kalınlığında, düşük güç tüketimi ve yüksek hassasiyete sahip yassı röleleridir. 24V ile çalışır 6A yüke kadar dayanır, daha düşük amper değerleri için de kullanımı uygundur. 6A akım değeri geçilmemelidir. 12V ve 5V için uygun modelleri de mevcuttur.
Özellikler:
  • İnce Tip Yassı Röle
  • Pin Sayısı: 5 Pin
  • Gerilim: 24V
  • Akım: 6A
  • Plastik kapalı yapı
  • RoHS uyumlu
hf41f.jpg (33 KB)
Dokümanlar:
Paket İçeriği:
  • 1 x V23092 Tipi 24V Yassı Röle - HF41F-24VDC
Projenize uygun diğer röle çeşitleri için Röle kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ürün Açıklaması
Voltaj
24V
Röle Tipi
Kontak Röle
Kanal Sayısı
1 Kanal
Pin Sayısı
5 Pin
Akım
6A